Update werkzaamheden Julianaweg 29 september

Update 29 september

Bouwteam DeDam heeft besloten om, vanaf maandag 5 oktober, tweerichtingsverkeer in de Schoolstraat mogelijk te maken. Hiermee beperken we sluipverkeer in de omliggende woonwijken en verbeteren we de bereikbaarheid voor bewoners, bezoekers en ondernemers.

Het tweerichtingsverkeer blijft van kracht totdat de rotonde in de Zeestraat weer open is.

De maatregel helpt om onnodig omrijden voor bewoners van de Beukenlaan, Iepenlaan en Schoolstraat te voorkomen. Ook winkels en bedrijven in het centrum profiteren van een betere bereikbaarheid. Om de verkeersveiligheid te waarborgen zijn aanvullende verkeersmaatregelen getroffen, waaronder verbodsborden en tekstkarren voor zwaar verkeer.

We blijven de situatie nauwlettend volgen. Mocht blijken dat er veiligheidsproblemen ontstaan voor voetgangers of fietsers, dan beoordelen we of aanvullende maatregelen nodig zijn.

Daarbij blijft de Bokkingstraat een belangrijk aandachtspunt, omdat dit momenteel de enige route is voor autoverkeer richting de Zeestraat.

Reminder: het tweerichtingsverkeer in de Schoolstraat geldt pas vanaf maandag 5 oktober.