Cursus Voorkom Vallen Testdag
Op maandag 11 mei nodigen wij u van harte uit bij het MFA in Oosthuizen. Tijdens deze bijeenkomst wordt gekeken of u in aanmerking komt voor deelname aan de cursus valpreventie.
Waar en wanneer
- Datum: maandag 11 mei
- Tijd: 10.00 - 10.15 uur Presentatie Voorkom Vallen!
10.15-12.00 uur Wandeltesten en adviesgesprekken - Locatie: Seevancksweg 93, 1474 HT Oosthuizen (lokaal: Cultuurcentrum)
Wat gaan we doen?
Om 10.00 uur starten we met een korte presentatie over de cursus. Daarna loopt u een aantal keer over een Smartfloor, een speciale vloer die u looppatroon meet. Na de test bespreekt u samen met een fysiotherapeut de resultaten.
Waarom deze cursus?
Elk jaar komen 88.000 ouderen na een val op de eerste hulp. Regelmatig bewegen verkleint die kans met wel 50%. Met de cursus ‘Voorkom Vallen’ helpen we u om veilig en met plezier in beweging te blijven. Zo kunt u langer zelfstandig en veilig thuis wonen.
Meer informatie en aanmelden
Wilt u zich aanmelden voor de testdag? Stuur dan een mail naar samenleving@edam-volendam.nl of bel naar (0299) 398 398. U kunt ook het aanmeldformulier invullen op onze website via de pagina Valpreventie. Wij zijn bereikbaar tussen 08.30 en 16.30 uur. Doe dit snel want vol=vol!