Sportkampioenen

Sportkampioenen 2018:

Individueel meisjes/ dames

Mirjam Aberkrom

Namens: Atletiek Vereniging Edam
NK Masters: Discuswerpen

Monique Tuijp

Namens: WZ&PC Purmerend
NK Masters 45+ lange baan: 50m vrije slag NK Masters 45+ korte baan: 50m vrije slag

Didi Feijen

Namens: Kunstschaatsvereniging Hoorn
NK Showrijden: Artistic Skate Duo 2

Jaimy Mens

Namens: Handbalvereniging VOC Amsterdam
NK Dames B-jeugd

Anna Prinsze

Namens: Handbalvereniging VOC Amsterdam
NK Dames B-jeugd

Merel Conijn

Namens: Schaatstrainingsgroep Purmerend
NK Junioren B: 3.000m, Teamsprint en Marathon

Denise Kwakman

Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid
NK Junioren D: Luchtpistool opgelegd

Individueel jongens/ heren
Tijmen van Rossum

Namens: Touwtrekvereniging Monnickendam
WK Heren 600 kg
NK Touwtrekken indoor

Eddie de Boer

Namens: Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging
NK Yamaha YZF R125 Cup

Guus Boes

Namens: NIWA Racing
NK Supercup 600

Alex van Rijn

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Instap 2e divisie: Brug

Rick Stikkelorum

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Instap 2e divisie: Meerkamp

Dani Schilder

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Instap 1e divisie: Ringen

Cas Klein

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Pupil 2e divisie: Meerkamp

Kyan Jacobs

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Pupil 2e divisie: Brug

Leon Atherton

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Pupil talentendivisie: Voltige en Vloer

Yoran Rein

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Jeugd 2e divisie: Voltige

Stefan Rein

Namens: Turnvereniging St. Mauritius
NK Jeugd 1e divisie: Brug

Marnix Kolkman

Namens: Atletiekvereniging Edam
NK Junioren B: Meerkamp en Polsstokhoogspringen (indoor + outdoor)

Sven Hagen

Namens: Atletiekvereniging Edam
NK Masters: 1.500m indoor en outdoor

Manfred Mooijer

Namens: Atletiekvereniging Edam
NK Masters: 400m horden

Luc Kroon

Namens: Zwemvereniging Ed-Vo
NK Korte baan Jeugd: 100m vrije slag, 200m vrije slag, 400m vrije slag en 200m wisselslag
NK Lange baan Jeugd: 100m vrije slag, 200m vrije slag, 400m vrije slag en 200m wisselslag, 100m vlinderslag, 200m vlinderslag en 100m rugslag
NK Senioren: 200m vrije slag

Jan Buijs

Namens: Sportclub Only Friends Amsterdam
NK Rolstoelbasketbal: Eredivisie

Dennis Bank

Namens: Tennisvereniging Dijkzicht
NK Masters 40+: Heren Enkel

Jerry Jonk

Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid
NK Junioren C: 5 schots duel luchtpistool

Bob de Boer

Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid
NK Junioren: Vrij Pistool

Jack de Boer

Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid
NK Dynamic Service Rifle

Mark van Strijen

Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid
NK klasse SH-1: Vrij Pistool

Piet Crielaard

Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid
NK Zwartkruit geweer: Maximilian replica 100m liggend

Teams

Turnvereniging St. Mauritius

NK Teamcup niveau 15, verplichte oefenstof:
Dick Bond
Alex van Rijn
Dani Schilder
Rick Stikkelorum
Lean de Waart
Trainer: Ben Zwarthoed

Zwem- en Polovereniging Ed-Vo

NK IJszwemmen, 4 x 100m estafette
Jac Guijt Nico Jonk
Peter Klos
Jack Pannekeet

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Junioren A klasse: Standaardpistool
Glenn van Bockel
Bart Huizinga
Nick Huizinga

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Junioren A klasse: Meester Kaart Licht
Glenn van Bockel
Bob de Boer
Nick Huizinga

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Dames: Luchtwapens Pistool
Tessa Biesbrouck
Marjolein Heideman
Gerda Kwakman-Schokker

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Senioren: Vrij pistool
Sander Nooij
Wim Kwakman
George Verstoep

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Senioren: Meesterkaart Licht
Sander Nooij
Wim Kwakman
George Verstoep

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Senioren: Luchtwapens Pistool
Niels Kwakman
Sander Nooij
Martin Weiland

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Senioren: Standaard Pistool
Niels Kwakman
Ton Laarman
Sander Nooij

Schietsport-vereniging De Vrijheid

NK Veteranen: Meesterkaart Zwaar
Frans Aan
Ron Kamst
Ron Slinger